У Луганському ОІППО 27 жовтня 2016 року відбувся семінар для вчителів математики, фізики та астрономії в рамках проекту професійного розвитку «Цікава педагогічна ідея».

Керівники проекту – методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Л. М. Стецюк та старший викладач кафедри О.В.Годорож.

Першим у рамках проекту відбувся науково-методичний семінар за темою «Застосування методу проектів у викладанні предметів фізико-математичного циклу».

У своїх виступах Стецюк Л. М. та Годорож О.В. надали теоретичну базу з таких питань:

  • педагогічні технології: минуле, сучасне, майбутнє (технологія вертикального навчання, технологія прямого викладання, технологія модульного навчання, проблемне навчання, технологія повного засвоєння навчального матеріалу, технологія інтенсифікації навчання на основі схемних і знакових моделей навчального матеріалу, технологія кооперативного навчання, технологія перевернутого навчання, технологія навчання як дослідження, технологія інтерактивного навчання, технологія на основі ефективних уроків);
  • формування критичного мислення учнів при вивченні фізико-математичних дисциплін;
  • застосування методу проектів.

На семінарі виступили Посохова В.В., викладач ДНЗ  «Сєвєродонецьке  ВПУ» Луганської області та Тропиніна Г.О., вчитель фізики СЗШ № 12 м. Сєвєродонецька, які розповіли про впровадження методу проектів в навчально-виховний процес з фізики і математики.