20 лютого 2019 року в Троїцькому закладі дошкільної освіти яслах-садку «Барвінок» методистами Луганського ОІППО Наталією Чумак і Любовью Галенко був проведений семінар-тренінг у межах проекту «Розвиваємо інклюзивне освітнє середовище в дитячих садках Донецької і Луганської областей». У заході взяли участь: адміністрація, педагоги, співробітники та батьки вихованців закладу дошкільної освіти.

15 лютого 2019 року в Луганському ОІППО відбувся Міжрегіональний авторський семінар-тренінг з методики роботи за програмою міжкультурної та громадянської освіти «Український віночок» курсу «Культура добросусідства» для педагогів ЗДО Луганської і Харківської областей.

Сергій Жерліцин, заступник директора з науково-практичної роботи ЛОІППО, привітав учасників із завершенням роботи тренінгу й надав можливість кожному вручити сертифікат колезі.

11 лютого 2019 року в Луганському ОІППО розпочав свою роботу Міжрегіональний авторський семінар-тренінг з методики роботи за програмою міжкультурної і громадянської освіти «Український віночок» курсу «Культура добросусідства» для педагогів ЗДО Луганської і Харківської областей.

Учасників семінару привітали Ольга Касьянова, координатор упровадження курсу «Культура добросусідства» в Луганській області, заступник директора з наукової роботи ЛОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, наголосивши на актуальності та необхідності впровадження данного наскрізного курсу в закладах освіти.

08 лютого 2019 року в закладі дошкільної освіти № 5 «Любисток» м. Рубіжного закінчився триденний семінар-тренінг  для  трьох дошкільних закладів освіти, які долучились до проекту «Розвиваємо інклюзивне освітнє середовище в дитячих садках Донецької і Луганської областей». Тренерами виступили методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Любов Галенко.