28 вересня 2018 року в місті Києві делегація представників дошкільної освіти Луганської області взяла участь у святкуванні Всеукраїнського дня дошкілля. Луганський ОІППО представляла методист кафедри педагогіки та психології Наталія Чумак.

Захід організований і проведений Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» під керівництвом Міністерства освіти і науки України, з метою популяризації дошкільної освіти, підвищення престижності професії й обміну досвідом роботи.

За традицією на передодні нового навчального року райони і міста Луганщини проводять серпневі конференції освітян. 30 серпня 2018 року такий захід відбувся в м. Старобільську, до участі в якому були запрошені методисти Луганського ОІППОНаталія Чумак, Любов Галенко та Ольга Коган.

Після привітання учасників конференції очільниками району та міста, у Будинку культури імені Т. Г. Шевченка педагоги мали змогу попрацювати на окремих локаціях за різними напрямами.

Активно і змістовно розпочали роботу у новому навчальному році педагоги закладів дошкільної освіти Луганщини. 29 серпня 2018 року Луганським ОІППО був проведений обласний науково-методичний семінар для завідувачів, вихователів-методистів, вихователів  закладів дошкільної освіти Луганської області «Розвиток дошкільної освіти в умовах реформування».

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 27 серпня 2018 року відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти Луганщини» для методистів методичних кабінетів (центрів) із дошкільної освіти Луганської області.

Модератом заходу стала методист із дошкільної освіти Луганського ОІППО Наталія Чумак. Вона виступила з привітальним словом до колег, де зазначила, що забезпечення якісної та доступної дошкільної освіти, виховання здорової та компетентної особистості є пріоритетом у діяльності освітян Луганської області.