02–03 квітня 2019 року в м. Києві відбулась заключна конференція щодо реалізації проекту «Створюємо освітнє середовище в громадах Донецької і Луганської областей». Мета заходу: обговорення результатів проекту і розробка плану поширення напрацьованих практик.

Делегацію Луганської області очолили методисти кафедри педагогіки та психології Луганского ОІППО Наталія Чумак та Любов Галенко. 30 педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти представили досвід впровадження проекту в своїх регіонах.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО в м. Щастя 28.03.2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясла-садок «Івушка» відбувся обласний науково-практичний семінар «Ефективні прийоми формування національної ідентичності в дітей дошкільного віку» для педагогічних працівників ЗДО.

Учасників заходу привітали методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Катерина Андреєва, завідувач ДНЗ «Івушка» Алла Бахметьєва та методист відділу освіти Новоайдарської РДА Людмила Коваленко.

15 березня 2019 року в межах проведення авторського міжрегіонального семінару-тренінгу за програмою з міжкультурної та громадянської освіти дітей дошкільного віку «Український віночок. Регіон» спеціального інтегрованого курсу «Культура добросусідства» Наталія Чумак, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, поділилась досвідом з педагогами закладів дошкільної освіти Одеської області щодо впровадження курсу в закладах дошкільної освіти Луганщини, ознайомила з методикою «Лялька як персона», репрезентувала інтерактивні методи роботи за курсом «Культура добросусідства».

14 березня 2019 року на базі Луганського ОІППО відбувся науково-практичний семінар «Упровадження програми «Впевнений старт» – наступність між дошкіллям та Новою українською школою для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти» з метою ознайомлення та вдосконалення знань щодо представленої програми.

Учасників заходу привітали методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак та Катерина Андреєва.

03.04.2019 р., о 10.00 на базі ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету іменіТараса Шевченка відбудеться Регіональний форум «Прогресивне дошкілля України в контексті Нової української школи: ТВП-формат».

Мета форуму: створення умов для діалогу учасників та експертів, державних інститутів, ЗМІ з актуальних питань сьогодення та майбутнього системи дошкільної освіти в області та України.

До участі запрошуються: представники обласних, регіональних та місцевих органів управління освітою; представники закладів вищої освіти; керівники, методисти закладів дошкільної та початкової освіти; фахівці дошкільної та початкової галузі Луганщини та України; студенти закладів вищої освіти педагогічного профілю; представники ЗМІ; батьки. Ознайомитись...