З метою виконання плану реалізації проекту «Садочок ‒ простір, дружній до дитини» в Луганській області 23 березня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу № 1 комбінованого типу Попаснянської районної ради відбулась наставницька зустріч під керівництвом регіонального координатора Наталії Заєркової, старшого викладача кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Київського університету імені Бориса Грінченка, та консультантів-тренерів проекту Віти Байдик, старшого викладача кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, завідувача обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти; Наталії Чумак, методиста з дошкільної освіти ЛОІППО.

Робота розпочалась переглядом «Ранкової зустрічі», яку провела з дітьми вихователь Оксана Миколаївна.

Вихователь старшої групи Наталія Ярославівна запросила наставників на зустріч дітей з «Лялькою-персоною».

Директор КУ «Попаснянських РМК» Олена Лагутіна та завідувач ДНЗ № 1 Ольга Песцова привітали учасників зустрічі. Методисти «Попаснянського РМК» Олена Прокопенко та Наталія Овчаренко висловили свої думки щодо реалізації проекту «Садочок – простір, дружній до дитини» в дошкільних установах міста.

Бесіда наставників із педагогами дитячого садка була жвавою й емоційною. Присутні залюбки брали активну участь в іграх та вільно висловлювали свої почуття.

Педагоги мали можливість поставити питання, щодо виникли під час роботи, поділитись цікавими ідеями.

Під час зустрічі колеги продемонстрували свої напрацювання: чудові куточки для «Ранкових зустрічей», гардероб одягу для ляльок, журнали історій та репрезентації своїх напрацювань.

Всі учасники висловили бажання впроваджувати проект, отримали відповіді на запитання й упевненість, що педагоги стали ближчими до створення умов, у яких діти матимуть можливість почувати себе успішними.

Дякуємо за професіоналізм, самовідданість та бажання самовдосконалюватись.