29 березня 2017 року методист із дошкільної освіти Луганського ОІППО Наталія Чумак та методист комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садку) комбінованого типу № 5 «Любисток» управління освіти Рубіжанської міської ради Юлія Косик узяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Шляхи оптимізації взаємодії педагогів дошкільних навчальних закладів і батьків вихованців у реалізації проекту «AFLATOT», який проводився для регіональних координаторів проекту в м. Київ.

Начальник відділу дошкільної освіти МОН України Тамара Панасюк урочисто відкрила науково-практичний семінар.

Напрямок взаємодії педагогів з родинами вихованців як складову стратегії Міжнародного проекту соціальної й фінансової освіти дітей 3‒6 років «AFLATOT» освітила Сесіль Дуайен, координатор програми «Афлатот», менеджер програми «Афлатун» у Європі.

Про готовність базових ДНЗ до реалізації проекту (за підсумками попереднього моніторингу) доповіла Олена Швачова, головний спеціаліст відділу дошкільної освіти МОН України.

Складові та форми налагодження партнерської взаємодії педагогів із родинами вихованців у рамках проекту АФЛАТОТ розкрила методист НМЦ дошкільної і початкової освіти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Таран.

Колеги із Сумської, Івано-Франківської та Вінницької областей поділились досвідом упровадження.

Методист із дошкільної освіти Чернівецького ОІППО Олена Савчук запропонувала учасникам гру-стратегію як засіб формування економічної компетентності.

На семінарі були розроблені рекомендації взаємодії педагогів із родинами вихованців за розділами проекту АФЛАТОТ.

Учасники відвідали музей води, де були розкриті потенційні можливості музейного розвивально-пізнавального простору для організації взаємодії дітей з родинами щодо пізнавальних економічних програм із ресурсозбереження для дорослих і дітей.