У рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах» 1 квітня 2017 року Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у місті Краматорську була проведена робоча зустріч, у якій узяли участь представники п’яти областей України.

Луганську область представили Віта Байдик, старший викладач кафедри педагогіки та психології, завідувач обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Луганського ОІППО; Наталія Чумак, методист із дошкільної освіти Луганського ОІППО; Ірина Грушевська, методист КУ «Лисичанський методичний центр»; Оксана Антіпова, вихователь-методист КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 комбінованого типу Попаснянської районної ради Луганської області».

Під час зустрічі обговорювались питання забезпечення проведення заключного етапу проекту (моніторинг, кращі практики, представлення інформації на сайтах) та напрямки підготовки заключної конференції (планування змісту, розподіл завдань, друкована продукція тощо).

Колеги ділились досвідом та давали відповіді на питання, що зʼявились у процесі спілкування. Спілкування було активним та плідним.

Регіональні координатори отримали рекомендації щодо узагальнення та репрезентації досвіду впровадження методик проекту.

Сьогодні ведеться активна підготовка до заключної конференції проекту «Садочок – простір, дружній до дитини».