За підтримки програми «Зміцнення взаємодії з громадянським суспільством країн Східного партнерства» Міністерства Закордонних справ Німеччини 

Громадська організація «KSF Vita e.V» (м. Дортмунд), Асоціація директорів шкіл міста Львова спільно із ВБО «Громадська соціальна Рада», товариством «Європа без кордонів» (м. Вiттен), «Асоціацією медіапсихологів та медіапедагогів України» та Всеукраїнським науково-методичним журналом для педагогів і батьків «Дошкільне виховання»  оголошують Конкурс на участь в проекті : ВIДОБРАЖЕННЯ:ЦIННОСТІ НІМЕЦЬКОЇ ТА УКРАЇНСЬКОЇ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У ВЗАЄМНОМУ ПОРІВНЯННІ.

МЕТА ПРОЕКТУ: розпочати широку дискусію з питань цінностей, які формує дошкілля України. В подальшому цей процес має вплинути на реформування системи дошкільної, та можливо і шкільної освіти країни.

ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ: керівники та вихователі дитсадків; студенти та викладачі педагогічних вузів; науковці, громадські активісти та журналісти, які опікуються проблематикою реформування системи дошкільної освіти України.

За результатами конкурсу буде відібрано 12 учасників, які зможуть ознайомитися з системою дошкільної освіти Німеччини під час тижневої поїздки до міста Дортмунд, а також стати ініціаторами дискусії у своїх містах на тему співставлення цінностей у системі німецької та української дошкільної освіти. Під час перебування в Німеччині буде проходити зйомка фільму, що стане наочним посібником при проведенні дискусій в Україні.

УМОВИ ТА СТРОКИ:
Конкурс проводиться в два етапи:
Перший етап: до 25 червня. Включає в себе подання аналітичного тексту (до 5.000 знаків) на тему «Цінності у дошкіллі України: пріоритети та механізми формування. Мiсце дошкiлля у формуваннi системи цінностей дорослої людини». Мова тексту - українська.

Другий етап: 14-15 липня 2018. Включає в себе презентації текстів та участь у дискусіях під час теоретично-практичного семінару у місті Львів. До участі у заході буде запрошено 30 авторів найкращих робіт ( яких визначить професійне журі). Детальніше...