Майже 20-річний шлях книжкотворення видавництва «Грамота» позначений десятками інноваційних підручників і посібників. Ми працюємо з найкращими авторами для найкращих читачів – учнів і вчителів нашої країни.

«Грамота» – умотивований та активний учасник упровадження Нової української школи – довготермінової реформи, унаслідок якої вже нинішні школярі мають відчути зміни й отримати необмежений доступ до здобуття якісної освіти.

9 листопада 2017 року на базі ЛОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар для керівників міських та районних методичних об’єднань учителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури «Соціальні сервіси web 2.0 у діяльності вчителя-словесника (з досвіду роботи вчителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури)».

З вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Ірина Хайло та методист кафедри Валентина Колодяжна, які нагадали про необхідність постійної самоосвіти вчителів та важливість опанування сучасними технологіями. Ведення власного блогу – одна з таких можливостей. Саме на цьому наголосила методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Наталія Удовенко.

З 1 травня розпочалась передплатна кампанія на педагогічну пресу на друге півріччя 2017 року. Докладніше...

Видавнича група «Основа» пропонує взяти участь у вебінарах з авторами підручників, які відбудуться 5, 6, 11 та 19 квітня 2017 року.

Тривалість кожного вебінару: 30 хвилин + сесія питань.

Посилання для РЕЄСТРАЦІЇ на вебінари:
https://goo.gl/yLaIup

Шановні освітяни! Зараз проходить 2-й етап Конкурсу підручників для 9 класу (з 20 березня по 14 квітня 2017 року), під час якого ви маєте можливість обрати саме той підручник, який підхотить і учням, і вам. Ознайомитись з електронними версіями підручників ви можете на репозитарії за адресою http://www.repository.imzo.gov.ua.