З 26 по 29 березня 2018 року м. Київ зустрічав учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. На урочистому відкритті 75 найкращих учнів з 24 областей України та міста Києва, серед яких були й переможці обласного етапу олімпіади в Луганській області, приймали вітання від співробітника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти О. А. Артеменко, голови журі, завідувача кафедри Київського університету імені М. П. Драгоманова, доктора філологічних наук, професора О. О. Корнієнко. Поважним гостем цьогорічної олімпіади був консул Грецької Республіки пан Будуріс.

Майже 20-річний шлях книжкотворення видавництва «Грамота» позначений десятками інноваційних підручників і посібників. Ми працюємо з найкращими авторами для найкращих читачів – учнів і вчителів нашої країни.

«Грамота» – умотивований та активний учасник упровадження Нової української школи – довготермінової реформи, унаслідок якої вже нинішні школярі мають відчути зміни й отримати необмежений доступ до здобуття якісної освіти.

9 листопада 2017 року на базі ЛОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар для керівників міських та районних методичних об’єднань учителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури «Соціальні сервіси web 2.0 у діяльності вчителя-словесника (з досвіду роботи вчителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури)».

З вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Ірина Хайло та методист кафедри Валентина Колодяжна, які нагадали про необхідність постійної самоосвіти вчителів та важливість опанування сучасними технологіями. Ведення власного блогу – одна з таких можливостей. Саме на цьому наголосила методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Наталія Удовенко.

З 1 травня розпочалась передплатна кампанія на педагогічну пресу на друге півріччя 2017 року. Докладніше...