Молоді вчителі української мови і літератури, завершивши навчання у вищому навчальному закладі та здобувши професію й фахові знання високого рівня, відчувають (відповідно до проведеного опитування) значні труднощі в перші роки професійного становлення, отже потребують методичного супроводу на всіх рівнях науково-методичної роботи.

29 березня 2017 року в Новопсковському районі згідно з планом роботи методичного кабінету відбулись засідання районних предметних методичних обʼєднань. На прохання вчителів початкових класів, української мови та літератури, англійської мови з метою надання методичної допомоги на засідання були запрошені методисти Луганського ОІППО – Наталія Стрельцова, Валентина Колодяжна, Олена Нікітченко.

За результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, який проводиться згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 10.11.2016 р. № 1359 та від 19.12.2016 р. № 1564, рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 р. 30 підручникам для 9 класу видавництва «Ранок» надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Розуміючи, що процес ретельного вивчення всіх підручників та оцінки їх якості в умовах обмеженого часу дуже складний, та з метою надання вчителям допомоги щодо ефективної роботи з вибору підручників, пропонуємо ознайомитись із демоверсіями та презентаціями підручників, записами вебінарів, проведеними з авторами підручників видавництва «Ранок».

Для ознайомлення з матеріалами перейдіть за посиланням.

Шановні освітяни! Зараз проходить 2-й етап Конкурсу підручників для 9 класу, під час якого ви маєте можливість обрати саме той підручник, який підхотить і учням, і вам. Ознайомитись з електронними версіями підручників ви можете на репозитарії за адресою http://www.repository.imzo.gov.ua.

За ініціативою Луганського ОІППО та Сєвєродонецького комунального закладу «Сєвєродонецький методичний центр» 15 березня 2017 року відбулись літературно-педагогічні читання «Бути Українцем. Бути Людиною…», присвячені 75-річчю з Дня народження поета-земляка Івана Низового.

Організатори читань, методист Луганського ОІППО Валентина Колодяжна та методист СМЦ Валентина Шпакова, запросили до участі голову літературного міського об’єднання «Обрій» Зінаїду Новоточенову, поетеса Марію Воронову, учителів та учнів 8–9 класів Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії та середніх шкіл №№ 14 та 13.