Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 29 березня 2018 року відбувся обласний форум «Заклади освіти Луганської області на шляху до реформування», на якому був репрезентований інноваційний досвід навчальних закладів – партнерів інституту, нагороджені переможці та учасники Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» (м. Київ).

У межах форуму працювала секція «Використання інтернет-ресурсів на уроках словесності та суспільствознавчих дисциплін» для керівників методичних об’єднань учителів української мови та літератури й суспільствознавчих дисциплін (керівники секції: Ірина Хайло, в. о. завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО; Валентина Колодяжна, методист з української мови і літератури кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО).

Під час роботи секції учасники обмінювались досвідом у використанні освітніх онлайн-студій, блогів, платформ на уроках української мови і літератури та інтернет-ресурсів у створенні власних інтерактивних розробок і їх застосуванні на уроках.

Учитель української мови і літератури Кремінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Кремінської міської ради Луганської області Юлія Акименко розповіла про особливості використання освітніх онлайн-студій, блогів, платформ на уроках української мови і літератури.

Про способи використання інтернет-ресурсів у створенні власних інтерактивних розробок і їх застосування на уроках історії говорила Тетяна Кулєшова, учитель історії Лисичанської багатопрофільної гімназії Лисичанської міської ради Луганської області.

Учитель української мови та літератури Рубіжанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Рубіжанської міської ради Луганської області Тетяна Шкатула поділилась досвідом підвищення учнівського інтересу до вивчення української мови і літератури за допомогою інтернет-ресурсів.

Інтернет-ресурси як один із засобів стимулювання навчальної діяльності учнів під час вивчення предметів суспільствознавчого циклу представила Ірина Целухіна, учитель історії та права комунального навчально-виховного комплексу «Рубіжанський ліцей» Рубіжанської міської ради Луганської області.

Про інтернет-ресурси як засоби актуалізації пізнавальної та творчої діяльності учнів на уроках української мови і літератури розповіла Світлана Ольхова, учитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 7 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Досвідом використання хмарних технологій як засобу створення освітнього web-середовища в процесі викладання історії поділився Андрій Чернишов, учитель історії середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18 міста Сєвєродонецька Луганської області.