Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 04 квітня 2018 року на базі Старобільської гімназії відбувся зональний семінар для вчителів української мови та літератури «Кроки Старобільської гімназії до Нової української школи».

У роботі семінару взяли участь методист ЛОІППО Валентина Колодяжна; завідувач Старобільського районного методичного кабінету Наталія Сопільник; методист районного методичного кабінету Людмила Вороніна; керівники районних методичних об’єднань північного регіону області та вчителі-філологи Старобільщини.

На семінарі було розглянуто інноваційні технології в сучасній освіті. Учителі поділилися своїми авторськими методичними знахідками.

Директор гімназії Катерина Фоменко виступила з доповіддю «На шляху до школи ХХІ століття».

Учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель методист, заступник керівника науково-методичної кафедри учителів української мови та літератури Валентина Тростянська представила авторські методичні знахідки вчителів української мови та літератури Старобільської гімназії.

Про роботу з обдарованими учнями розповіла Оксана Давиденко, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Методичну скарбничку з позакласної роботи охарактеризувала Ірина Решетняк, учитель української мови та літератури, спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

Учасники зонального семінару ознайомились з системою роботи осередку народознавства – історико-культурного центру «Скарби нашої пам’яті».

Методист ЛОІППО Валентина Колодяжна відзначила позитивну роботу колективу Старобільської гімназії на шляху до Нової української школи й закликала до активної співпраці.