Відповідно до плану Луганського ОІППО 13 червня 2017 року відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Трудове навчання в умовах Нової української школи» для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівників методичних обʼєднань з трудового навчання, учителів трудового навчання.

Зі словами привітання до учасників заходу звернулась Оксана Рачок, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО.

З 1 травня розпочалась передплатна кампанія на педагогічну пресу на друге півріччя 2017 року. Докладніше...

За результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, який проводиться згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 10.11.2016 р. № 1359 та від 19.12.2016 р. № 1564, рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 р. 30 підручникам для 9 класу видавництва «Ранок» надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Розуміючи, що процес ретельного вивчення всіх підручників та оцінки їх якості в умовах обмеженого часу дуже складний, та з метою надання вчителям допомоги щодо ефективної роботи з вибору підручників, пропонуємо ознайомитись із демоверсіями та презентаціями підручників, записами вебінарів, проведеними з авторами підручників видавництва «Ранок».

Для ознайомлення з матеріалами перейдіть за посиланням.

Шановні освітяни! Зараз проходить 2-й етап Конкурсу підручників для 9 класу (з 20 березня по 14 квітня 2017 року), під час якого ви маєте можливість обрати саме той підручник, який підхотить і учням, і вам. Ознайомитись з електронними версіями підручників ви можете на репозитарії за адресою http://www.repository.imzo.gov.ua.

У 2017 році в Луганському ОІППО триває впровадження нової технології післядипломної педагогічної освіти – проектів професійного розвитку керівників та педагогічних працівників. Ця технологія дає реальну можливість налагодити постійний контакт між педагогами та науково-методичними структурами післядипломної освіти, організувати самоосвіту педагогів у міжкурсовий період та орієнтувати їх стосовно змісту, форм навчання, засобів комунікації.

У ЛОІППО 16 березня 2017 року стартував проект професійного розвитку, цікавий для вчителів трудового навчання, «Зміст і методика викладання шкільного курсу предмета «Трудове навчання» в середній школі» (відповідальна за проведення проекту – Оксана Рачок, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО). Проект відкрив семінар «Формування в учнів навичок володіння народними художніми промислами», на якому значна увага була приділена формуванню почуття гордості за рідний край, потреби глибоко знати й берегти рідну землю, мову, культуру; ознайомленню з оберегами, які притаманні нашому регіону; вихованню поваги до звичаїв, традицій українців; збереженню родинно-національних традицій сім’ї, духовної єдності поколінь.