Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 310 від 24.02.2017 «Про розроблення навчальних програм для старшої школи»
пропонуємо для розгляду проекти навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Концепція нової української школи.
Концепція Нової української школи та розпорядження про її схвалення (від 14 грудня 2016 року № 988-р)
Інноватика в сучасній освіті 2017
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017
Нові надходження на сайті ЛОІППО

Кафедра здійснює фахове вдосконалення педагогічних працівників навчальних закладів Луганської області з таких спеціальностей:

 • учитель початкових класів;
 • завідувач та вихователь-методист дошкільного навчального закладу;
 • вихователь-методист дошкільного навчального закладу;
 • вихователь дошкільного навчального закладу;
 • музичний керівник дошкільного навчального закладу;
 • практичний психолог школи та дошкільного навчального закладу;
 • вихователь подовженого дня;
 • педагог-організатор;
 • соціальний педагог;
 • учитель-дефектолог;
 • учитель фізичної культури;
 • учитель-логопед школи та дошкільного навчального закладу;
 • учитель обслуговуючої праці;
 • педагогічний працівник, який працює з дітьми з особливими освітніми потребами;
 • учитель образотворчого мистецтва.

Напрями роботи кафедри:

 • співробітництво з освітянами у сфері проведення курсів з підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогічних кадрів;
 • упровадження новітнього змісту підвищення кваліфікації педпрацівників з використанням провідних технологій (за результатами регіональних, міжнародних проектів);
 • психолого-педагогічний супровід та підтримка учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти;
 • науково-методичне забезпечення навчального процесу новітніми інформаційно-комунікативними технологіями;
 • психолого-педагогічний супровід експериментальної діяльності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів системи освіти;
 • співпраця з міжнародними організаціями (Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда – Україна») щодо підвищення рівня знань практичних психологів у сучасних умовах соціальної невизначеності.

Склад кафедри

Пагава Оксана Володимирівна

Пагава Оксана Володимирівна – завідувач кафедри педагогіки та психології, кандидат психологічних наук, практичний психолог, автор спецкурсу для педагогічних працівників ДНЗ та ЗНЗ «Стресостійкість як важлива складова успішної особистості педагогічного працівника». Автор 21 публікації, з них 15 наукового та 6 науково-методичного характеру.

Коло наукових інтересів: соціальна психологія, психологія соціальної роботи, психологічне консультування соціально-психологічних проблем особистості, індивідуальна та групова психокорекція, психосинтез.


Гарькавець Сергій Олексійович – професор кафедри педагогіки та психології, доктор психологічних наук, професор, автор спецкурсів "Психологічні основи управлінської діяльності", "Психологічні основи фасилітативної компетентності педагога". Автор більше 100 наукових робіт, з яких 3 монографії, 5 навчальних посібників, 10 навчально-методичних розробок. Автор і розробник психологічного тренінгу «Віктимологічна компетентність особистості».

Коло наукових інтересів: соціальна психологія, юридична психологія, політична психологія, віктимологія, психологія спілкування, психологія конфлікту, психологія управління.


Харченко Вікторія Євгеніївна

Харченко Вікторія Євгеніївна – доцент кафедри педагогіки та психології, кандидат психологічних наук, практичний психолог, психотерапевт, автор та ведуча соціально-психологічної програми для психологів шкіл та ДНЗ, соціальних педагогів «Психологічна підтримка дітей та батьків, що постраждали у ході бойових дій».

Коло наукових інтересів: копінг­-ресурси особистості як складові інтегрованої поведінки в процесі адаптації до важких життєвих ситуацій; особливості економічної адаптації сучасної молоді; наслідки ПТСР та засоби його подолання; психологічна допомога дітям та батькам, що постраждали в надзвичайних ситуаціях.


Рачок Оксана Леонідівна

Рачок Оксана Леонідівна – методист кафедри педагогіки та психології, автор спецкурсу «Соціально-педагогічна підтримка розвитку обдарованої дитини».

Коло наукових інтересів: психологічний супровід обдарованої дитини в закладах освіти; забезпечення психологічної підтримки учасників навчально-виховного процесу в умовах надзвичайних ситуацій.


Малашенко Геннадій Вікторович

Малашенко Геннадій Вікторович – методист із фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни».

Коло наукових інтересів: військово-патріотичне виховання; сучасні фізкультурно-оздоровчі технології.


Чумак Наталія Олександрівна

Чумак Наталія Олександрівна – методист із дошкільної освіти.

Коло наукових інтересів: проблеми сучасної дошкільної освіти.


Галенко Любов Анатоліївна – методист з інклюзивної освіти.

Коло наукових інтересів: інклюзивна освіта, освіта дітей з особливими освітніми потребами.


Байдик Віта Володимирівна старший викладач кафедри педагогіки та психології, кандидат психологічних наук, практичний психолог першої категорії, автор спецкурсів для педагогічних працівників «Психологічні основи управління конфліктами в умовах соціокультурних змін» та «Інтеграція дітей з особливими освітніми потребами в навчальне середовище». Автор 14 публікацій, з яких 6 – у наукових фахових виданнях із психології.

Коло наукових інтересів: соціальна психологія та психологія соціальної роботи; дошкільна психологія; проблеми подолання наслідків професійного стресу в працівників закладів освіти.


Іванова Інна Юріївна – методист з музики, образотворчого мистецтва та креслення, художньої культури та інтегрованого курсу «Мистецтво».


Коло наукових інтересів: декоративно-вжиткове мистецтво та види образотворчого мистецтва; індивідуальний підхід до дітей під час занять з образотворчого мистецтва.


Ларіонова Наталія Борисівна – доцент кафедри педагогіки і психології, кандидат педагогічних наук, нагороджена знаком «Відмінник освіти України», автор спецкурсів для педагогічних працівників «Сексуальний розвиток та статева культура дітей та підлітків. Профілактика насильства», «Особливості гендерного розвитку в дитячому та підлітковому віці». Автор 53 публікацій, з яких 18 – навчально-методичні посібники, 24 – наукові статті у фахових виданнях.

Коло наукових інтересів: соціальна педагогіка, професійна підготовка соціальних працівників і педагогів.

Стрельцова Наталія Михайлівна – методист із початкової освіти.

Коло наукових інтересів: проблеми сучасної початкової освіти.

На сайті 36 гостей та користувачі відсутні