Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Концепція нової української школи.
Концепція Нової української школи та розпорядження про її схвалення (від 14 грудня 2016 року № 988-р)
Підсумкова очна сесія для педагогічних працівників початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році
15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»
Нові надходження на сайті ЛОІППО

Кафедра здійснює фахове вдосконалення педагогічних працівників з таких спеціальностей:

 • учитель історії;
 • учитель правознавства;
 • учитель української мови і літератури;
 • учитель російської мови і літератури;
 • учитель іноземної мови;
 • учитель світової літератури.

  Напрями роботи кафедри:
 • організація та проведення навчання всіх категорій працівників освіти Луганської області в галузі суспільно-гуманітарної освіти з метою формування та розвитку компетентностей, підвищення рівня гуманітарної культури педагогів;
 • науково-методичний супровід учасників освітнього процесу з питань гуманітарної освіти, розробка необхідних науково-методичних матеріалів;
 • організація досліджень та участь у проведенні педагогічних експериментів, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітню діяльність закладів освіти;
 • координація освітніх проектів у галузі гуманітарної освіти та забезпечення взаємозв’язку всіх ланок освіти Луганської області;
 • залучення до співпраці провідних вітчизняних і міжнародних організацій з метою узагальнення та розповсюдження передового педагогічного досвіду.

Склад кафедри

Хайло Ірина Володимирівна – в. о. завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, старший викладач кафедри, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Коло наукових інтересів: підвищення правових та історичних знань учителів.

 

 

 

 

 

 

Данильєв Анатолій Олексійович – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, кандидат історичних наук. 

Автор понад 150 наукових і науково-методичних публікацій, серед яких 1 колективна монографія; співавтор 30 програм навчання та професійного розвитку вчителів з грифом МОН України, 21 навчально-методичного посібника для студентів, учителів і педпрацівників, у тому числі з грифом МОН України.

Коло наукових інтересів: всесвітня історія країн Європи і Америки; євроатлантична цивілізація: економічна і політична історія; історія міжнародних відносин; глобалізація сучасного світу; глобальні проблеми сучасності; європейська й євроатлантична інтеграція; Україна на шляху до загальноєвропейської інтеграції.

 

Саранов Сергій Вікторович – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, кандидат історичних наук. Автор 30 публікацій, з них 20 надруковані у фахових наукових виданнях України.

Коло наукових інтересів: охоплює зовнішню та колоніальну політику Франції XVII–XVIII ст., колоніальну політику Франції в Північній Африці, історію міжнародних відносин Нового часу, історіографію, історичну психологію та ментальність XVI–XVII ст.

 

Гришак Світлана Миколаївна – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, кандидат педагогічних наук.

 

Нікітченко Олена Станіславівна – методист з іноземних мов, учитель вищої категорії, учитель-методист. Автор 5 публікацій методичного характеру.

Коло наукових інтересів: сучасні технології в навчанні іноземної мови.

 

Колодяжна Валентина Єгорівна – методист з української мови і літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Коло наукових інтересів: підвищення орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів.

Тарасова Ольга Анатоліївна – методист першої кваліфікаційної категорії кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО.

На сайті 243 гостей та користувачі відсутні