На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 310 від 24.02.2017 «Про розроблення навчальних програм для старшої школи»
пропонуємо для розгляду проекти навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Інноватика в сучасній освіті 2017
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017

Кафедра здійснює фахове вдосконалення педагогічних працівників з таких спеціальностей:

• учитель історії;
  • учитель правознавства;
  • учитель української мови і літератури;
  • учитель російської мови і літератури;
  • учитель іноземної мови;
  • учитель світової літератури.

Напрями роботи кафедри:
  • організація та проведення навчання всіх категорій працівників освіти Луганської області в галузі суспільно-гуманітарної освіти з метою формування та розвитку компетентностей, підвищення рівня гуманітарної культури педагогів;
  • науково-методичний супровід учасників освітнього процесу з питань гуманітарної освіти, розробка необхідних науково-методичних матеріалів;
  • організація досліджень та участь у проведенні педагогічних експериментів, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітню діяльність закладів освіти;
  • координація освітніх проектів у галузі гуманітарної освіти та забезпечення взаємозв’язку всіх ланок освіти Луганської області;
  • залучення до співпраці провідних вітчизняних і міжнародних організацій з метою узагальнення та розповсюдження передового педагогічного досвіду.

Склад кафедри

Хайло Ірина Володимирівна – завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, старший викладач кафедри, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Коло наукових інтересів: підвищення правових та історичних знань учителів.

Данильєв Анатолій Олексійович

Данильєв Анатолій Олексійович – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, кандидат історичних наук.

Коло наукових інтересів: глобалізація сучасного світу.

Саранов Сергій Вікторович

Саранов Сергій Вікторович – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, кандидат історичних наук. Автор 30 публікацій, з них 20 надруковані у фахових наукових виданнях України.

Коло наукових інтересів: охоплює зовнішню та колоніальну політику Франції XVII–XVIII ст., колоніальну політику Франції в Північній Африці, історію міжнародних відносин Нового часу, історіографію, історичну психологію та ментальність XVI–XVII ст.

Хайло Ірина Володимирівна

Хайло Ірина Володимирівна – методист з історії та правознавства, старший викладач кафедри, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Коло наукових інтересів: підвищення правових та історичних знань учителів.

Нікітченко Олена Станіславівна

Нікітченко Олена Станіславівна – методист з іноземних мов, учитель вищої категорії, учитель-методист. Автор 5 публікацій методичного характеру.

Коло наукових інтересів: сучасні технології в навчанні іноземної мови.

Колодяжна Валентина Єгорівна

Колодяжна Валентина Єгорівна – методист з української мови і літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Коло наукових інтересів: підвищення орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів.