Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Девʼятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2017»
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017

Кафедра здійснює фахове вдосконалення педагогічних працівників з таких спеціальностей:

• учитель математики;
  • учитель фізики;
  • учитель хімії;
  • учитель інформатики;
  • учитель біології;
  • учитель  екології;
  • учитель географії;
  • учитель економіки;
  • учитель астрономії;
  • учитель природознавства.

Напрями роботи кафедри:

• забезпечення інформаційного, наукового, навчально-методичного, науково-методичного супроводу курсів підвищення кваліфікації вчителів різного фаху відповідно до їхніх потреб та запитів;
  • використання компетентнісного потенціалу інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховному процесі освітніх закладів Луганської області;
  • організація, розвиток та узагальнення результатів діяльності творчих груп учителів із вирішення актуальних проблем реалізації оновленого змісту шкільної природничо-математичної освіти;
  • публікація результатів науково-методичних досліджень працівників, представників наукової школи кафедри в науковому збірнику ЛОІППО та педагогічних фахових виданнях, матеріалах конференцій;
  • продовження роботи зі здібними й обдарованими дітьми, проведення учнівських предметних олімпіад (ІІ і ІІІ етапи, підготовка до проведення ІV етапу), Усеукраїнських конкурсів із дисциплін природничо-наукового циклу;
  • робота з творчо працюючими вчителями на курсах підвищення кваліфікації з підготовки науково-педагогічних публікацій, проведення фахових конкурсів «Вчитель року»;
  • активізація самоосвітньої діяльності вчителів природничо-математичних дисциплін.

Склад кафедри

Буряк Олена Олександрівна

Буряк Олена Олександрівна – завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук. Автор більше 30 публікацій у регіональних, усеукраїнських та міжнародних виданнях, серед яких 12 – у фахових.

Коло наукових інтересів: застосування інноваційних педагогічних технологій у природничо-математичній освіті.

Жерліцин Сергій Олександрович

Жерліцин Сергій Олександрович – старший викладач кафедри, Відмінник освіти України. Автор 50 публікацій у регіональних та всеукраїнських фахових і науково-методичних виданнях.

Коло наукових інтересів: формування готовності педагогічних працівників до роботи з обдарованою молоддю; проблема розвитку екологічного туризму в індустріальних регіонах України.

Бондар Любов Олександрівна

Бондар Любов Олександрівна – методист з хімії та природознавства, асистент кафедри, Відмінник освіти України. Автор 31 публікації у регіональних та всеукраїнських фахових і науково-методичних виданнях.

Коло наукових інтересів: розвиток професійних компетентностей учителів хімії засобами сучасних технологій післядипломної педагогічної освіти.

Стецюк Лариса Миколаївна

Стецюк Лариса Миколаївна – методист з математики, фізики, астрономії, старший викладач. Автор 5 публікацій у регіональних та всеукраїнських фахових і науково-методичних виданнях.

Коло наукових інтересів: ефективне поєднання традиційних та інноваційних технологій при викладанні предметів математичного циклу.

Степаненко Анна Іллівнастарший викладач, методист з інформатики. Тренер програми «Intel® Навчання для майбутнього». Автор 4 публікацій у регіональних та всеукраїнських науково-методичних виданнях.

Коло наукових інтересів: упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.

Коваленко Ярослава Валеріївна

Коваленко Ярослава Валеріївна – методист з географії та економіки.

Коло наукових інтересів: розвиток професійних компетентностей учителів географії та економіки в сучасній школі.

Кечик Ольга Олександрівна – старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук. Автор 30 публікацій у регіональних, усеукраїнських та міжнародних виданнях, з яких 9 статей – у фахових наукових виданнях України; 2 статті – у фахових зарубіжних виданнях.

Коло наукових інтересів: організація самостійної роботи в навчально-виховному процесі закладів освіти; використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі закладів освіти.

Лисенко Надія Іванівна – методист із біології та екології.

Коло наукових інтересів: дослідно-експериментальна робота як фактор професійного розвитку педагога.