На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 310 від 24.02.2017 «Про розроблення навчальних програм для старшої школи»
пропонуємо для розгляду проекти навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Інноватика в сучасній освіті 2017
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017

Напрями діяльності відділу:

• набір і редагування матеріалів, затверджених ученою радою ЛОІППО, матеріалів до конференцій та семінарів, науково-методичних матеріалів тощо;
  • наповнення сайту ЛОІППО контентом;
  • підготовка матеріалів до друку в журналі “Освіта на Луганщині”;
  • популяризація досягнень педагогів та учнів Луганщини;
  • висвітлення в ЗМІ діяльності Луганського ОІППО.

Склад відділу

Савенкова Ольга Валеріївна

Савенкова Ольга Валеріївна – завідувач редакційно-видавничого відділу, асистент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Абсолютний переможець Луганської області в конкурсі фахової майстерності «Учитель року - 2009» у номінації «Українська мова та література»

Коло наукових інтересів: формування культурологічної компетентності учнів на основі інтегрованого підходу до викладання української мови.

Лизенко Наталія Юріївна – методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання, відповідальна за сайт.