З 26 по 31 березня 2017 року в м. Чернівці відбувся IV етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. У фінальному етапі олімпіади взяли участь 146 юних хіміків з усіх областей України. Під час олімпіади учні мали можливість виявити свої теоретичні знання, експериментальні навички, ерудицію, витримку та волю до перемоги.

«ГАРАЖ ХАБ» – це унікальна науково-творча платформа, яка допомагає задовольнити потребу молоді в альтернативній освіті, дозволяє отримати навички роботи з обладнанням та реалізувати власні проекти. За роки свого існування «ГАРАЖ ХАБ» виріс до рівня професійної майстерні зі спеціально спроектованим приміщенням і ретельно підібраним обладнанням, став справжньою мрією для тих, хто прагне творити й створювати власними руками.

Соціальний мейкатон організований як інструмент вирішення актуальних проблем суспільства. Для цього були зібрані кілька команд й окремих спеціалістів з усієї України, які за 48 годин повинні були створити інженерний проект, здатний допомогти у вирішенні цієї проблеми.