20 лютого стартував конкурс відгуків для школярів віком від 10 до 17 років. Започаткували його Благодійний фонд Сергія Жадана та проект підтримки дитячого читання «BaraBooka» з метою популяризації читання серед дітей і молоді. Ознайомитись...

Що з цього матимуть учні?

• Як мінімум, цікавий і корисний досвід, як максимум - усі ті переваги, які здобуває людина, читаючи книжки.
  •  Найкращі відгуки школярів будуть опубліковані на сайті barabooka.com.ua поруч із рецензіями найкращих сучасних літкритиків і книгознавців.
  • А також! Найкращі 20 учасників у двох вікових категоріях (10-13 і 14-17 років) отримають книжки видавництв «Ранок» і  «Фабула»   та дипломи НЦ «Малої Академії Наук України».
  • Фіналістів (І, ІІ і ІІІ) кожної вікової категорії чекають планшети та електронні книжки, а також особливий подарунок – подорож до Києва на найбільшу книжкову подію року в Україні ІХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», де вони матимуть змогу познайомитись і поспілкуватися з найкращими українськими та світовими письменниками і художниками.

Як взяти участь у конкурсі?

1. Прочитати книжку українського автора (пріоритетними є книжки сучасних авторів).
  2. Написати відгук на цю книжку, що відповідає вимогам конкурсу.
  3. До 1 квітня заповнити реєстраційну формуhttps://docs.google.com/forms/d/1GeezAhXBBGu4Bj5w6Z176VFozcJyCsCQF9eHLcK06QA/edit?usp=drivesdk (в ній долучити відгук).

Участь в Конкурсі є безкоштовною.