Вітаємо переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Вітаємо! Пишаємось!

11 переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – здобувачі освіти Луганської області! Талановиті учні та студенти нашого регіону стали найкращими з-поміж 744 фіналістів.

Відповідно до наказу МОН України від 26.03.2024 р. № 398 дипломами І ступеня нагороджуються: Найда Анастасія (3 курс, ВСП «Старобільський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», викладач – Великоіваненко Л. В.), Андрєєв Олексій (СНУ ім. В. Даля, юридичний факультет, викладач – Карловас О. А.); ІІІ ступеня: Сімонова Олена (5 клас, Золотівський ліцей № 5, учитель – Гладка М. І.), Ткаченко Діана (5 клас, Марківський ліцей «КРОК», учитель – Кудінова О. М.), Гончаров Ростислав (6 клас, Гімназія № 12 міста Сєвєродонецька, учитель – Попова Г. С.), Литовченко Азорина (6 клас, Лисичанська гімназія № 27, учитель – Бірюкова О. В.), Тарасова Марія (6 клас, Кремінський ліцей № 5, учитель – Чернявська К. М.), Вітович Поліна (8 клас, Кремінський ліцей № 4, учитель – Буцька Я. А.), Сабаєв Назар (3 курс, Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей, викладач – Трощий Л. М.), Яблуненко Юлія (2 курс, ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», викладач – Радіонова Є. В.), Лупенко Анастасія (СНУ ім. В. Даля, юридичний факультет, викладач – Карловас О. А.).

Щирі вітання всім переможцям, гідним нащадкам Великого Кобзаря, які в надзвичайно складних воєнних умовах продемонстрували високий рівень своїх філологічних здібностей, національної свідомості та бажання зміцнювати Україну своїми знаннями. Сердечно дякуємо всім натхненникам наших учнів та студентів: учителям, викладачам, батькам.

Луганщина знову доводить, що найпотужніший арсенал для перемог – це обдарована молодь. Зичимо юним талантам нових звершень та успіхів!