Підсумки ХVІІ Міжнародного конкурсу з українознавства

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.10.2023 № 1/16443–23, наказу НДІУ від 06.11.2024 № 84 був проведений ХVІІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками роботи комісій із перевірки науково-дослідних робіт, на підставі рішення журі були визначені найкращі конкурсні розвідки.

Згідно з наказом Науково-дослідного інституту українознавства від 08.03.2024 № 19 переможцями стали 2 здобувачі освіти з Луганської області:

• Ісаченко Анастасія, учениця 8 класу Лисичанської гімназії № 29 Сєвєродонецького району Луганської області (учитель – Кравченко Світлана Володимирівна), з роботою «Родинне свято Масниці на Луганщині»;
  • Нейман Руслан, учень 10 класу Лисичанського ліцею № 6 Сєвєродонецького району Луганської області (учитель – Панасенко Олена Павлівна), з роботою «Надія Світлична – донька української Луганщини».

Вітаємо з перемогою! Висловлюємо щиру подяку призерам конкурсу та керівникам їхніх науково-дослідних робіт за високий рівень наукових розвідок, спрямованих на відстоювання національних цінностей, збереження та утвердження національної ідентичності, дослідження актуальних аспектів національної безпеки України, осмислення і збереження національної героїки.

Висловлюємо також вдячність директорам закладів освіти та педагогічним працівникам, які долучилися до міжнародного конкурсу.

Разом до нових перемог та звершень!