Для учнів і вчителів: безкоштовна відкрита зимова онлайн-школа з основ програмування на Java та Android

Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради разом із громадською організацією «Фундація розвитку інновацій» та благодійним фондом «Star for Life Ukraine» продовжують проведення безкоштовної відкритої зимової онлайн-школи з основ програмування на Java та Android, заняття в якій буде розпочато 27 грудня 2022 року i відбуватимуться протягом зимових канікул 2022–2023 навчального року.

Метою проведення зимової онлайн-школи з основ програмування є ознайомлення та якомога більш раннє залучення школярів, починаючи з 5 класу, до реальної  розробки програмного    забезпечення    засобами    сучасного програмування, що надалі може стати для старшокласників основою для отримання престижної професії. Особливо корисним навчання в онлайн-школі може бути для випускників. Також до навчання запрошуються вчителі, які зможуть використати набуті знання в освітньому процесі.

Навчання в школі провадитиметься відповідно до двох навчальних програм, розрахованих для учнів 5–7-x та 8–11-x класів, відповідно навчальна програма онлайн-школи базується на змістовій частині комплекту відеоматеріалів «Програмування на Java», що має гриф «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах». У розкладі занять зимової школи певною мірою враховано розбіжність у термінах проведення зимових канікул у різних регіонах України.

Детальну інформацію про онлайн-школу розміщено на вебсайті https://school.idf.ua/

Найбільш успішним учням онлайн-школи з малозабезпечених сімей, а також із числа BПO буде передано вживані, але потужні ноутбуки, які надано IT-компаніями Швеції через благодійний фонд «Star for Life Ukraine».

Докладніше...