Оголошено Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

У березні – травні 2023 року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка та комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» проводитиметься Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського (умови участі в конкурсі буде розміщено на сайті www.man.gov.ua).

До участі в заході запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Луганської області.

Для участі у відбірковому (заочному) етапі конкурсу необхідно:

Про строки, формат та місце проведення II (фінального) етапу конкурсу та його учасників буде повідомлено додатково.

Докладніше...