Команда Луганщини на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

02 квітня 2023 року в місті Львові відбулось урочисте відкриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Цього року в інтелектуальних випробуваннях беруть участь 110 учнів / учениць 8–11 класів з усіх областей України та м. Києва.

Команда Луганщини – учасниці олімпіади та керівник команди

Команду Луганської області представляють Марія Приходько, учениця 9 класу Кремінського ліцею № 5 Кремінської міської ради Луганської області (учитель – Тамара Уманська), Софія Мочук, учениця 10 класу Кремінського ліцею № 2 Кремінської міської ради Луганської області (учитель – Оксана Кошелева), Аліна Ширяєва, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька Луганської області (учитель – Тетяна Марисняк). Керівник команди – Інна Мочук, учитель української мови та літератури Кремінського ліцею № 3 Кремінської міської ради Луганської області, завідувач сектору освіти управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради.

Учасниці олімпіади з Луганщини

Роботи учасників олімпіади оцінюватиме журі, до складу якого входять понад 40 науковців та вчителів провідних закладів вищої та загальної середньої освіти України. Для виконання цієї відповідальної місії від Луганщини було запрошено вчителя Лисичанського ліцею № 27 Сєвєродонецького району Луганської області Ірину Мартищенко.

Журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Пишаємось нашими учасницями та бажаємо творчого натхнення, наполегливості на шляху до поставленої мети та майбутніх перемог!