Фінальний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться 04 лютого 2023 року в обласних центрах та місті Києві.

Конкурс під час дії в Україні воєнного стану, виходячи з умов та обставин на місцях, пріоритетно керуючись міркуваннями збереження життя та здоров’я учасників змагань, може проводитися в дистанційній або змішаній (очній та дистанційній) формі.

Завдання будуть надіслані в день проведення конкурсу о 9:00 на офіційну електронну адресу установи, відповідальної за проведення конкурсу в регіоні.

Ознайомитись із листом МОН України від 24.01.2023 № 1/1090-23 «Про проведення фінального етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».