Підсумки ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможця фінального етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце) Григор’єва Миколу, студента 3-го курсу Лисичанського гірничо-індустріального фахового коледжу («Економіка підприємства»), та викладача Лазарєву Альону Володимирівну.

Загалом цього року в  Луганській області 31 дипломант: 24 – здобувачі освіти ЗЗСО, 1 – ЗП(ПТ)О, 3 – ЗФПО, 3 – ЗВО. Наш регіон від дня започаткування конкурсу завжди брав активну участь та доводив свою конкурентоспроможність численними перемогами. Незважаючи на складний воєнний час, діти та молодь гідно представляють Луганщину на всіх інтелектуальних змаганнях.

Щира вдячність учителям, викладачам, наставникам, а також батькам за плекання юних талантів!