Вітаємо учасників Усеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

25–27 квітня 2023 року відбувся IV етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

У зв’язку з воєнним станом олімпіада проводилась у дистанційному форматі. У змаганні взяли участь 136 учнів 8–11 класів ЗЗСО України.

Команду Луганської області представляли Микита Киргиря, учень 9 класу Середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18 міста Сєвєродонецька Луганської області (учитель – Ірина Войткевич), та Олександр Сергієнко, учень 10 класу  Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області (учитель – Геннадій Кобзистий); керівник команди – Ярослава Коваленко, методист Луганського ОІППО.

Під час виконання олімпіадних завдань учасники продемонстрували високий інтелектуальний рівень, уміння мислити нестандартно й застосовувати знання в новому середовищі, а також представили цікаві ідеї розв’язання непростих географічних задач.

Оцінювало роботу учасників компетентне журі в складі 30 осіб.

Учень  10 класу Багатопрофільного ліцею міста Сєвєродонецька Олександр Сергієнко посів ІІІ місце. Щиросердно вітаємо переможця та всіх учасників команди Луганщини! Бажаємо сміливо підкорювати нові вершини!