Стартував ХIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться для учнів 5–11 класів закладів загальної середньої освіти в чотири етапи (із жовтня по березень), для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів і курсантів закладів вищої освіти всіх форм власності – у три етапи (з листопада по березень).

Конкурс проводиться відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. № 571, а також  відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні».