Стартував ХХІІІ Усеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

ХХІІІ Усеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»,  проводиться в чотири етапи з 01 листопада 2023 року до 25 лютого 2024 року.

До розгляду в конкурсі приймаються роботи, присвячені національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність, та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Епіграфом до творчих робіт пропонуються слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже» («До Основ’яненка»).

Творчі роботи переможців ІІІ етапу конкурсу в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» (по 5 робіт у кожній номінації) у друкованому та електронному варіантах приймаються до 10 лютого 2024 року за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, Інститут модернізації змісту освіти, каб. 214, тел. (044) 248-18-13; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Докладніше...