Усеукраїнські учнівські олімпіади у 2023–2024 навчальному році: підбито підсумки

Усеукраїнські учнівські олімпіади у 2023–2024 навчальному році завершились.

У заключних етапах усеукраїнських олімпіад, які відбуваються за інформаційно-методичної підтримки Луганського ОІППО, гідно представили Луганщину 12 здобувачів освіти із 4-х територіальних громад: Кремінської (4), Лисичанської (2), Рубіжанської (1), Сєвєродонецької (5).

Тріумфатором фінального етапу (диплом ІІІ ступеня) став учень 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Іван Кривошея (учитель – Лілія Мішина).

Дипломантками відразу двох олімпіад стали учениці 11 класу Кремінського ліцею № 5: Марія Руднєва (математика, українська мова та література) та Софія Руднєва (фізика, астрономія). Марія Руднєва (учителі: Лілія Єдаменко, Тетяна Токар, Тамара Уманська, Людмила Чорнобай) згуртувала команди з інших регіонів України на олімпіаді з математики в місті Ужгороді, відзначена дипломом «Форпост мовної стійкості» на олімпіаді з української мови та літератури в місті Рівному.

Софія Руднєва (учитель – Людмила Околєлова) у Львові на олімпіаді з астрономії була нагороджена спеціальним дипломом «Астромандрівниця», на олімпіаді з фізики в місті Івано-Франківську отримала спеціальну відзнаку «За волю до перемоги».

Також дипломантом IV етапу всеукраїнських олімпіад з двох предметів (математика, інформатика) став учень 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Микита Репетуха (учителі – Майя Рибнікова, Тетяна Ліщишина).

Дипломантами всеукраїнських олімпіад стали ще 8 представників Луганщини:

• українська мова та література – Поліна Семиволос, учениця 10 класу Кремінського ліцею № 5 (учитель – Тамара Уманська);
  • математика – Ілля Ломакін, учень 10 класу Лисичанського ліцею № 5 (учитель – Ірина Карнаух), Катерина Танцура, учениця 10 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька (учитель – Людмила Литвиненко);
  • географія – Марія Пахроменко (10 клас) та Богдан Гостічко (11 клас), здобувачі освіти Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька (учитель – Геннадій Кобзистий);
  • інформатика – Єгор Короткий, учень 9 класу Кремінського ліцею № 5 (учитель – Діана Борисенко), отримав від журі спеціальну відзнаку «За волю до перемоги»;
  • правознавство – Владислав Савенков, учень 9 класу Лисичанського ліцею № 17 (учитель – Наталія Гєєнко), Ангеліна Стрельнікова, учениця 10 класу Ліцею міста Рубіжного (учитель – Ірина Целухіна).

Слід зазначити, що по 2 дипломанти всеукраїнських олімпіад у 2023–2024 навчальному році підготували Геннадій Кобзистий (Ліцей багатопрофільний міста Сєвєродонецька) та Тамара Уманська (Кремінський ліцей № 5).

Цьогоріч луганські педагоги мали нагоду перевіряти олімпіадні роботи в складі компетентного журі IV етапу: з географії – Ірина Мельник, кандидат географічних наук, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю Луганського національного університету імені Тараса Шевченка; з української мови та літератури – Марина Мовчан, учитель вищої кваліфікаційної категорії Лисичанського ліцею № 17 Сєвєродонецького району Луганської області, учитель-методист.

Висловлюємо щиру подяку всім керівникам команд, які опікувались юними талантами в містах проведення олімпіад.

Сердечні вітання всім учасникам, педагогам, батькам! Пишаємось обдарованими дітьми Луганщини – інтелектуальною елітою, гордістю та честю України!