Підсумки ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

На виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334 (зі змінами), з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді у 2023/2024 навчальному році відбувся ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

У IV етапі змагання взяли участь понад 800 здобувачів освіти. Від Луганської області фіналістами стали 33 школярі та студенти: ЗЗСО – 24 учасники, ЗП(ПТ)О, ЗФПО та ЗВО – по 3 представники. Цього року вже завершена перевірка конкурсних робіт та підбиті підсумки конкурсу (наказ МОН України від 08.04.2024 № 474).

Щиро вітаємо переможницю міжнародного конкурсу (диплом ІІІ ступеня) Руднєву Марію, ученицю 11 класу Кремінського ліцею № 5 Кремінської міської ради Луганської області, та педагогів, які підготували талановиту юну філологиню: Єдаменко Лілію Василівну (Гімназія № 14 міста Сєвєродонецька), Токар Тетяну Олександрівну та Уманську Тамару Олександрівну (Кремінський ліцей № 5).

Нехай цей успіх додає сили духу, завзяття, надихає на нові інтелектуальні звершення та перемоги!