Інструктивно-методичний семінар для працівників психологічної служби

28 серпня в межах освітньої платформи «Серпневі настанови – 2023» кафедрою управління освітою Луганського ОІППО був організований інструктивно-методичний семінар для працівників психологічної служби «Пріоритетні напрями діяльності фахівців психологічної служби на 2023–2024 навчальний рік».

Захід об’єднав майже 90 фахівців системи психологічної служби Луганщини. Завідувач кафедри Віта Байдик надала інформацію про стан психологічної служби в області за результатами річного аналітичного звіту. Ольга Рєзніченко, методист кафедри, висвітлила основні завдання та пріоритетні напрями служби на 2023–2024 н. р.

Слухачам надана інформація щодо стратегічних планів розвитку служби, анонсовано основні події та заходи психологічного спрямування.

Під час зустрічі учасники мали можливість поділитись проблемами, поставити запитання та надати пропозиції щодо подальшої взаємодії працівників психологічної служби області з фахівцями Луганського ОІППО.

Дякуємо колегам за натхнення, оптимізм та відданість справі!