Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології в новій школі» в номінації «Профілактичні програми»

З 2018 року проводиться Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології в новій школі», положення про який затверджено наказом МОН України від 31.05.2018 № 555.

Метою конкурсу є «виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів».

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.09.2022 № 845 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів “Нові технології у новій школі”» номінацією цього навчального року визначено «Профілактичні програми».

27 січня 2023 року журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу підбило підсумки та визначило переможців (лист Луганського ОІППО від 27.01.2023 № 37).

Конкурси фахової майстерності дозволяють фахівцю «виходити» за межі свого закладу, прогнозувати напрями професійного розвитку та проєктувати подальшу діяльність, спрямовану на професійні досягнення, які позитивно сприйматимуть у спільноті колег.

Вітаємо переможців та сподіваємось на подальше поширення професійного досвіду працівників психологічної служби Луганської області.