Навчання працівників психологічної служби системи освіти

23 січня 2023 року працівники психологічної служби закладів освіти Луганської області долучились до навчання «Заповнення річної аналітичної довідки засобами АІС “Я-ПСИХОЛОГ”», яке проводила ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» із залученням автора розробки Валентини Соценко.

Щорічна аналітична звітність надає змогу побачити повну, правдиву й неупереджену інформацію про стан психологічної служби в системі освіти.

Присутні на заході працівники кафедри управління освітою Луганського ОІППО Віта Байдик (завідувач) та Ольга Рєзніченко (методист) мали змогу поставити питання щодо особливостей заповнення звітності відповідно до умов роботи закладів нашої області, яка тимчасово знаходиться в окупації.

Створення автоматизованої інформаційної системи «Я-ПСИХОЛОГ» значно полегшує звітну діяльність практичним психологам та соціальним педагогам і надає можливість швидко, мобільно та дистанційно проаналізувати кадровий склад працівників області, результати роботи, актуальні проблеми й загальні тенденції розвитку психологічної служби системи освіти України.