Працівники психологічної служби Луганщини взяли участь у засіданні круглого столу

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 21 квітня 2023 року відбувся круглий стіл для працівників психологічної служби «Діяльність психологічної служби системи освіти під час кризи». До заходу долучились 70 учасників.

Про нормативно-правове підґрунтя діяльності психологічної служби системи освіти під час воєнного стану розповіла Віта Байдик, завідувач кафедри управління освітою Луганського ОІППО, кандидат психологічних наук, доцент.

Модель діяльності працівника психологічної служби з педагогами в сучасних кризових реаліях висвітлила методист кафедри управління освітою  Ольга Рєзніченко.

Працівники кафедри управління освітою розкрили особливості надання щорічної аналітичної звітності через єдину електронну систему звітності (ЄЕСЗ) та узагальнення статистичної інформації. Поділились також подальшими планами співпраці та взаємодії інституту й фахівців області.

Учасників заходу привітала Тетяна Ткачова, заступник директора – начальник управління дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та спеціальної освіти Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації. У своїй промові вона акцентувала увагу на важливості якісного психологічного супроводу всіх учасників освітнього процесу. Обговорили можливість сучасних онлайн-сервісів для підвищення психологічної компетентності та залучення педагогічних колективів до проєктів та програм психологічного змісту.

Спікери заходу привітали фахівців із професійним святом (Усеукраїнським днем психолога), який уже традиційно відзначається 23 квітня.

Учасники зазначили важливість залученості до професійної спільноти та висловили подяку за проведений захід і надані матеріали.