У межах роботи постійного консультпункту освітяни обговорили питання психосоціальної підтримки учнів

26 квітня 2023 року в межах постійного консультпункту педагогічні працівники разом з методистом кафедри управління освітою Луганського ОІППО Ольгою Рєзніченко мали змогу обговорити нагальні питання  психосоціальної підтримки учнів.

Цього разу було порушено питання щодо впливу навчальних перевантажень на психіку учнів в умовах воєнного стану та впровадження на уроках психологічних хвилинок.

Учасники ознайомились із інформацією про   психологічні особливості впливу стресу на успішність учнів, обговорили адаптацію освітнього процесу до умов воєнного стану, відпрацювали вправи для психологічного розвантаження. Акцентували увагу на тому, що в умовах війни важливо на уроці приділяти час для відпочинку, використовувати паузи, ігрові вправи для підтримки психічного здоров'я всіх учасників освітнього процесу.

Зустріч була продуктивною, на всі питання педагогів були знайдені відповіді.