Відбувся проєкт професійного розвитку «Організаційно-методична робота та професійна майстерність фахівців психологічної служби»

22–24 травня 2023 року відповідно до плану роботи Луганського ОІППО відбувся проєкт професійного розвитку «Організаційно-методична робота та професійна майстерність фахівців психологічної служби». Захід для працівників психологічної служби системи освіти провели завідувач кафедри управління освітою Віта Байдик та методист кафедри управління освітою Ольга Рєзніченко.

Мета проєкту – узагальнити теоретичні та практичні знання щодо ключових аспектів аналітичної діяльності в роботі психологічної служби (звітність, планування), сформувати практичні навички створення науково-методичної продукції та розвинути внутрішню мотивацію і прагнення до розробки власних авторських матеріалів, програм тощо.

Протягом навчання фахівці мали практичну можливість опрацювати наданий матеріал, поставити питання стосовно професійної діяльності й отримати відповіді. Корисним для працівників психологічної служби було проведення навчального дня у форматі супервізії. Як зазначили фахівці, саме супервізія є дієвим професійним інструментом підтримки в складних умовах сьогодення.

У межах проєкту також відбулось практичне заняття з тренувальними вправами щодо нових правописних норм. Заняття провела методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Ольга Савенкова. Педагоги запропонували проводити систематично заходи з удосконалення мовних і мовленнєвих навичок для педагогів усіх категорій.

Луганський ОІППО радо пристає на пропозицію наших освітян.