Відбувся вебінар «Надання психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу в період воєнних дій. Практичний досвід Луганської області»

28 квітня 2022 року відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проведено вебінар «Надання психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу в період воєнних дій. Практичний досвід Луганської області».

Спікерами цього заходу були Віта Байдик, завідувачка кафедри управління освітою Луганського ОІППО, та Людмила Романенко, психологиня, тренерка, керівниця Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Гірське Луганської області. До заходу долучилися майже 150 фахівців психологічної служби системи освіти з усієї України. Учасники ознайомились із досвідом нашої області щодо надання психосоціальної підтримки протягом 8 років воєнних дій.

Про рівні підтримки, про категорії населення, яким надається допомога під час війни, про виклики, з якими зіткнулися фахівці, спікерки розповіли  учасникам зустрічі.

Обмін практичним досвідом, спілкування з колегами є вкрай актуальним у цей складний час. Спільнота психологів системи освіти під час війни продемонструвала свою майстерність та відданість справі.