Запрошуємо долучитись до проєкту «Спільно для вчителів»

ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» спільно з освітньою організацією «Навчай для України» проводить проєкт «Спільно для вчителів».

Проєкт реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в межах ініціативи «Спільно до навчання».

«Спільно для вчителів» – це проєкт допомоги педагогам, спрямований на підтримку ментального здоров’я вчителів та подолання професійних труднощів і викликів під час війни. Він має декілька складників, які реалізовуватимуть протягом вересня-грудня 2022 року:

• онлайн-курс професійної психологічної допомоги вчителям спільно з EdEra;
  • лекції з навчання та взаємодії з дітьми під час війни;
  • поради щодо організації безпечного освітнього середовища, правил реагування в кризовий час;
  • вебінари з психологами «Простору толерантності» – поради щодо самопідтримки та допомоги дітям;
  • чатбот у Viber та Telegram з безпековими інструкціями для оперативної допомоги вчителям щодо реагування на кризи;
  • курс підвищення кваліфікації з інститутами післядипломної педагогічної освіти спільно з ГО «Про.Світ» – очні виїзди психологів та освітніх лідерів думок у школи (якщо дозволятиме безпекова ситуація).

Ці інструменти будуть корисними не лише для освітян, що втратили школи та змушені були покинути місто, а й для тих працівників освіти, які продовжують роботу з новими викликами війни.

Восени реалізовуватиметься перший етап проєкту – проведення освітніх вебінарів за темами: робота в умовах невизначеності, ненасильницька комунікація, допомога підліткам у відновленні кола спілкування, вирішення конфліктів у класі тощо. Участь у програмі безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/webinar_spilno_1

Зареєстровані учасники, які відвідають 4+ онлайн-вебінари (у режимі реального часу), отримають сертифікат про участь у програмі.