Оголошено Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології в новій школі» в номінації «Профілактичні програми»

Міністерство освіти і науки України зосереджує увагу на тому, що воєнні події, що відбуваються в Україні, є стресом для всіх учасників освітнього процесу.

Про це йдеться в листі МОН від 22.09.2022 № 1/11107-22. За таких умов істотно зростає роль психологічної служби в системі освіти щодо забезпечення своєчасного й систематичного надання психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу здобувачам освіти. Першочерговим завданням працівників психологічної служби є підвищення професійної компетенції та розвиток творчого потенціалу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Інформуємо, що виданий наказ МОН від 20.09.2022 № 845 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології в новій школі" в номінації "Профілактичні програми".Наказ виданий відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології в новій школі», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2018 року №555, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за № 744/32196.

Докладніше...