Навчання в межах проєкту «Safe space – невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних учителів»

З 29 листопада по 02 грудня 2022 року в Ужгороді пройшли навчання 15 тренерів з різних регіонів України в межах проєкту «Safe space – невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних учителів».

Проєкт впроваджували Національний університет «Києво-Могилянська академія» і Державна служба якості освіти України.

До участі в проєкті долучилась Оксана Рачок, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО.

Учасники заходу висловили щиру вдячність тренерам Центру психічного здоров'я НаУКМА Ользі Федорець та Мар’яні Ільченко за цікаві теоретичні відомості, різноманітні командні завдання та невимушену атмосферу тренінгу.

Упевнені, що отримані знання стануть у пригоді під час підвищення кваліфікації педагогічних працівників Луганщини.