Відбулась нарада обласних координаторів психологічної служби системи освіти

21 листопада 2022 року відбулась нарада обласних координаторів психологічної служби системи освіти.

Захід провели фахівці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». До роботи долучились представники всіх областей України. Луганщину представляли Віта Байдик, завідувач кафедри управління освітою Луганського ОІППО, та Ольга Рєзніченко, методист зазначеної кафедри.

Під час зустрічі обговорювались питання надання першої психологічної допомоги та емоційної підтримки учасникам освітнього процесу як частини екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти.

Ольга Флярковська, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації змісту освіти, повідомила про заходи в межах національного проєкту психічного здоров'я, ініційованою Оленою Зеленською, а також про важливу роль працівників психологічної служби в реалізації цього актуального проєкту.

Учасники обговорили питання щодо навчання працівників психологічної служби роботи з електронною річною статистичною звітністю.

Усі координатори зазначили роль психологічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах війни, акцентували на вмінні адекватно сприймати реальність, опановувати себе, підтримувати близьких. В умовах воєнного стану психологічна служба країни працює в офлайн- та онлайн-режимах; її працівники зосереджуються на вирішенні психологічних проблем, намагаються знайти спільну мову з усіма, хто потребує допомоги.