Під час роботи освітньої платформи «Серпневі настанови – 2024» в Луганському ОІППО 27 серпня працювала майстерня успішного вчителя філологічної, соціальної та здоров’язбережувальної галузі.
На майстер-класах провідні педагоги представили доробки з актуальної освітньої проблематики, узагальнили досвід проходження державної сертифікації та участі в міжнародних проєктах.
Вікторія Фісунова, учителька української мови та літератури й зарубіжної літератури Гімназії № 10 міста Сєвєродонецька Луганської області, на практикумі «Сертифікація вчителів: інсайдерський погляд» поділилась досвідом проходження державної сертифікації, докладно описала етапи, надала практичні поради. Вона наголосила на важливості мотивувальних важелів, зокрема створенні позитивного іміджу педагога, можливості бути прикладом для колег та учнів, профілактиці професійного та емоційного вигоряння.
Марина Мельникова, учителька англійської мови Лисичанського ліцею № 4 Сєвєродонецького району Луганської області, учителька-наставниця, провела майстер-клас «Використання інтерактивних платформ для урізноманітнення уроків англійської мови». На заході педагоги набули практичного досвіду застосування в освітньому процесі ресурсів «Wordwall», «Тoonytool», «Adobe Expеss», «Learningchocolate», «Twinkl».
Таїса Хриплива, учителька англійської мови Лисичанського ліцею № 8 Сєвєродонецького району Луганської області, учителька-наставниця, на практикумі «Інноваційні методи навчання з eTwinning: кращі практики» ознайомила педагогів з досвідом участі в освітніх програмах міжнародного проєкту «еTwinning». Доповідачка розповіла про приєднання окремих педагогів та шкіл Луганщини до проєкту з метою долучення до освітніх євроінтеграційних програм.
Ольга Касатова, заступниця директора з НВР, учителька історії та правознавства Лисичанського ліцею № 8 Сєвєродонецького району Луганської області, учителька-наставниця, під час майстер-класу «Формування навичок ХХІ століття на уроках громадянської та історичної освітньої галузі в умовах дистанційного навчання» репрезентувала практики системної роботи щодо формування в дітей м’яких навичок критичного мислення, креативності, саморозвитку, таймменеджменту, командної роботи, розвитку емоційного інтелекту.
Олена Соловйова, учителька зарубіжної літератури й інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» Лисичанського ліцею № 8 Сєвєродонецького району Луганської області, учителька-наставниця, у межах тренінгу «Викладання теми домедичної невідкладної допомоги в курсі “Здоров’я, безпека та добробут” в умовах онлайн-навчання» показала практичні навички надання домедичної невідкладної допомоги в умовах війни та наголосила на невідкладності формування таких навичок у дітей і підлітків.
Дякуємо педагогам за цікаві та корисні майстер-класи з практичними порадами й життєвими прикладами!