22–23 січня 2018 року в Луганському ОІППО відбувся навчальний тренінг «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи» для педагогічних працівників – учасників Усеукраїнського експерименту на тему «Розроблення й упровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

19–20 січня 2018 року на базі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся тренінг «Управління освітнім проектом: від ідеї до залучення грантів», у якому взяв участь професор кафедри управління освітою Микола Журба. Захід був проведений ГО «Центр компетенцій».

На тренінгу були розглянуті різні інструменти проектного менеджменту, детально розкриті питання побудови командної роботи, розробки фінансового плану, а також особливості заповнення аплікаційної форми. Тренінг відбувся в дружній, конструктивній та творчій атмосфері.

Святковий січень почав радувати не тільки чудовою сніжною погодою, а й новими етапами найочікуванішого конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року». У Луганському ОІППО першими розпочали випробування III туру всеукраїнського конкурсу найкращі українські філологи регіону.

Подолавши десятки й сотні морозних кілометрів, учителі вранці 19 січня 2018 року прибули до Сєвєродонецька, де їх радо зустрічала Сєвєродонецька ЗОШ I–III ступенів № 20.

18 січня 2018 року в Луганському ОІППО відбувся тренінг «Інноваційні освітні технології у формуванні компетентності підприємливості» для керівників закладів загальної середньої освіти мм. Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, організований кафедрою управління освітою. У роботі тренінгу взяв участь доцент Київського національного економічного університету Віталій Паздрій, який залучив присутніх до жвавого спілкування на тему впровадження підприємливості на рівні керівників навчальних закладів у сучасних умовах реформування галузі. У ході тренінгу, який включав теоретичну частину й практичну діяльність учасників, були опрацьовані питання підприємливості в системі освіти; бізнес-підходів в управлінні закладом освіти; досвіду формування підприємливості; SWOT-аналізу діяльності закладу освіти з формування плану тактичних і стратегічних кроків в управлінні освітнім закладом.

Учасники тренінгу зацікавлено обговорили зовнішні та внутрішні можливості подальшого розвитку освітнього закладу, визначили дії щодо уникнення та усунення загроз негативного впливу на існування та розвиток закладу освіти.

Шановні колеги!
15 січня 2018 року в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти розпочалась реєстрація для участі в проектах професійного розвитку.
До участі в проектах запрошуються керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, психологи, шкільні бібліотекарі.
По завершенню проекту учасники отримують сертифікати консультантів – фахівців, які координують консультаційну роботу з проблем відповідної галузі.
УВАГА! Реєстрація для участі в проектах триває з 15 січня 2018 року по 15 лютого 2018 року.