Обласний науково-практичний семінар «Розвиток обдарованості учнів на основі використання дослідницьких технологій навчання» для керівників методичних об’єднань учителів біології відбувся 2 листопада 2017 року в м. Сєвєродонецьку на базі Луганського ОІППО.

Методист з біології кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Надія Лисенко привітала учасників семінару та зупинилась на сутності й аспектах упровадження діяльнісного підходу до навчання.

1 листопада 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Використання тренінгових технологій у професійному зростанні педпрацівників психологічної служби» (активне соціально-психологічне навчання) в рамках проекту професійного розвитку для практичних психологів «Інноваційні технології в професійній діяльності фахівців психологічної служби».

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2017 рік 1 листопада на базі Білокуракинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся обласний науково-методичний семінар для методистів міських (районних) методичних кабінетів (центрів), керівників методичних об’єднань з початкової освіти «Інтегративний підхід до формування в молодших школярів основ літературної компетентності». Семінар відкрили Наталія Стрельцова, методист Луганського ОІПППО, та Андрій Звягінцев, методист відділу освіти Білокуракинської селищної ради. У заході взяли участь більше 20 педагогів району та області.

30 жовтня 2017 року на базі Луганського ОІППО відбувся обласний науково-методичний семінар «Механізми формування громадянських компетентностей у шкільній природничо-математичній освіті» в рамках проекту професійного розвитку «Шляхи формування громадянських компетентностей у шкільній природничо-математичній освіті». Географія учасників заходу досить різноманітна: Станично-Луганський район, м. Сєвєродонецьк, Попаснянський район, Міловський район, Марківський район, м. Лисичанськ, Біловодський район.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 31 жовтня 2017 року відбувся обласний форум «Інноваційна діяльність навчальних закладів Луганської області – ресурс забезпечення якості освіти», на якому був репрезентований інноваційний досвід навчальних закладів - партнерів інституту, нагороджені переможці та учасники Девʼятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017» (м. Київ).

У роботі форуму взяли участь науковці, викладачі та методисти кафедр інституту, завідувачі методичних кабінетів (центрів), керівники та педагоги навчальних закладів, учасники Девʼятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017».