14 листопада 2018 року на базі Біловодської гімназії відбувся семінар-тренінг «Реалізація наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у шкільній освіті засобами проекту DOCCU».

У заході взяли участь 20 учителів Біловодської гімназії, з якими працювали завідувач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук Олена Буряк; методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Надія Лисенко.

14 листопада 2018 року на базі Біловодського районного Будинку культури відбувся семінар-тренінг «Демократичне врядування в умовах реформування освіти в Україні» для керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти Біловодської об’єднаної територіальної громади в межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

14 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Станично-Луганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» завершилось навчання вчителів початкових класів Станично-Луганського району (18 годин) відповідно до Регіональної програми підвищення кваліфікації вчителів, які реалізують мистецьку галузь (учителі музичного та образотворчого мистецтв) у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році на засадах Концепції «Нова українська школа».

14 листопада 2018 року на базі Луганського ОІППО відбувся практикум для вчителів хімії в межах проекту професійного розвитку «Розвиток екологічної грамотності й навичок здорового життя учнів як ключової компетентності Нової української школи». Захід став актуальним та дієвим засобом розвитку методичної компетентності вчителів хімії в умовах Нової української школи.

Практикум був організований та проведений Любов’ю Бондар, методистом кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО. Під час заходу вона розглянула методику використання задач екологічного змісту для формування біосферної етики учнів. Значна увага була приділена шкільному хімічному експерименту екологічного та здоров’язбережувального спрямування.

Методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Оксана Рачок узяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Компетентнісний вимір реалізації навчальних програм предметів технологічного циклу», який відбувся 7–8 листопада 2018 року в місті Святогірську на базі комунального закладу «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини».