Консультація «Сервіси для створення інтерактивних мап»

У межах роботи консультаційного центру Луганського ОІППО 15 березня 2024 року відбулась онлайн-консультація «Сервіси для створення інтерактивних мап».

Стаємо сильнішими разом: використання ресурсів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини в роботі з дитячими спільнотами

Відповідно до графіка роботи консультаційного центру Луганського ОІППО 14 березня 2024 року відбулась консультаційна онлайн-зустріч «Стаємо сильнішими разом: використання ресурсів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ / ОПЛ) у роботі з дитячими спільнотами задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни».

Відбувся вебінар «Початкова освіта як старт життєвого успіху»

14 березня 2024 року відбувся вебінар «Початкова освіта як старт життєвого успіху».

Відбулась консультація «Перша психологічна допомога»

14 березня 2024 р. в межах роботи консультаційного центру Луганського ОІППО доцент кафедри педагогіки та психології Віта Байдик провела онлайн-консультацію «Перша психологічна допомога».

Відбулись онлайн-тренінги «Ресурси ОДГ / ОПЛ: сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни»

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 11–12 березня 2024 року відбулись онлайн-тренінги «Ресурси ОДГ / ОПЛ: сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни».