Обласний інструктивно-методичний семінар «Про особливості організації інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти»

25 серпня відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Про особливості організації інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти». Захід пройшов у межах освітньої платформи для педагогічних працівників Луганщини «Серпневі настанови – 2023».

Семінар провели Ольга Коган, завідувач  обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського ОІППО, та Олена  Манукян, методист зазначеного центру.

Під час роботи були розглянуті питання нормативного забезпечення інклюзивної освіти, особливості організації здобуття освіти шляхом використання технологій дистанційного навчання для дітей, що мають освітні труднощі, особливості забезпечення підтримки дітей з особливими освітніми потребами в освітньому онлайн-процесі,  а також наголошено на важливості командного підходу в реалізації педагогічної підтримки дитини.

У заході взяли участь керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, фахівці  інклюзивно-ресурсних центрів. Учасники семінару-тренінгу працювали в доброзичливій атмосфері. Нагадуємо, що роль кожного освітянина є важливою в підтримці дітей з особливими освітніми потребами та їхніх родин.